Тел.: (044) 581-09-38
Факс: (044) 581-09-37
Моб.: (067) 503-01-36
Моб.: (063) 160-71-02

Агентство тендерних процедур разом з журналом "Радник в сфері державних закупівель" проводять навчання та семінари-тренінги для замовників та учасників публічних закупівель України

 5-ти денне. Поглиблений практичний курс Від початківця до професіонала у сфері публічних закупівель. Завантажити бланк заявки.

3х-денне. Навчання за Законом «Про публічні закупівлі» від початківця до професіонала.  Особливості роботи з майданчиками, веб-порталом prozorro.gov.ua, та модулями аналітики у закупівлях. Моніторинг закупівель у дії: аналізуємо» Завантажити бланк заявки.

2х-денне.  Навчання та підвищення кваліфікації для замовників закупівель на тему: Купуємо за Законом про публічні закупівлі. Практичні та теоретичні аспекти публічних закупівель в системі Рrozorro, модулі аналітики та державний моніторинг закупівель. Завантажити бланк заявки.

Детальніше.......

 

  Навчання та підвищення кваліфікації для учасників закупівель на тему «Продаємо в Prozorro. Практика та теорія перемоги у електронних торгах»

Вартість участі - 2960 грн. за другого та кожного наступного учасника фіксована знижка 7%.
Для передплатників журналу - 2500 грн. за другого та кожного наступного учасника фіксована знижка 7%.

Детальніше.......

Завантажити бланк заявки на участь

 

Семінари-тренінги для замовників на тему: Ефективно проводимо публічні закупівлі в 2019 році. Поради по уникненню, вирішенню та подальшим діям при моніторингу, оскарженні АМКУ та судових спорах.

Детальніше.......

Завантажити бланк заявки на участь

 

 Семінари-тренінги, практикуми для учасників публічних закупівель на тему "Участь та перемога у торгах на Prozorro. Виявляємо приховані вимоги документації." 

Детальніше.......

Завантажити бланк заявки на участь

". nc_requests::make_form_popup_button($cc, 'default', array('Image' => $f_Image)) ."

Також проводимо навчання та семінари-тренінги в будь-якому місті України по вашій заявці, за доступними цінами.

© 2010-2018 GOSZAKUPKA.COM.UA Усі права застережено.